+380 (99) 337-11-00

UA EN

Про нас

ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «АСОЦІАЦІЯ ІНВЕСТОРІВ УКРАЇНИ»

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація інвесторів України» створена в березні 2010 року ініціативними групами більшості областей України, з метою спільної реалізації громадянами своїх прав, розвитку громадянського суспільства та для захисту їх законних економічних, соціальних, творчих та інших спільних інтересів.

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація інвесторів України» є організацією, що об'єднує приватних і корпоративних інвесторів у всіх регіонах України, які прагнуть об'єднати високоякісні інтелектуальні, професійні, фінансові, підприємницькі, наукові ресурси експертів, аналітиків, інвесторів, вчених, новаторів, підприємців, менеджерів для реалізації конкретних проектів, розробці та реалізації економічних програм розвитку економіки України.

Висока кваліфікація, професіоналізм менеджменту, а також незмінне прагнення враховувати державні інтереси і інтереси клієнтів при формуванні та реалізації проектів дозволяють Всеукраїнської громадської організації «Асоціація інвесторів України» демонструвати хороші результати.

Принцип нашої роботи полягає в залученні експертів, топ-менеджерів, аналітиків і кураторів проектів найвищого рівня і базується на міжнародному досвіді і сучасних підходах до організації інвестиційних проектів.

Крім надання стартового капіталу для реалізації проектів Всеукраїнська громадська організація «Асоціація інвесторів України», проводить контроль за всіма етапами реалізації проектів, профінансованих інвесторами.

Високо професійний і управлінський досвід спеціалістів-кураторів в різних галузях дозволяє мати репутаційну підтримку на державному та міжнародному рівні.

Повна реалізація потенціалу кожного з учасників є одним із головних завдань Асоціації.

Нашим девізом стали наступні принципи:

  • якість;
  • надійність;
  • відповідальність;
  • ефективність.

Для членів асоціації та інвесторів, що беруть участь в реалізації проектів, передбачена багаторівнева структура заохочень і бонусів за їх результатами.

На Інтернет-ресурсі Асоціації uaa.ua, в розділі передбачено розміщення найцікавіших інноваційних та інвестиційний проектів та пропозицій.

Активну участь в рейтингових голосуваннях за найбільш привабливі інвестиційні проекти дозволить відвідувачам даного сайту стати учасником (акціонером) проекту, без фінансових вкладень.

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація інвесторів України» запрошує до співпраці підприємців, інвесторів, експертів, науковців, новаторів, і всіх зацікавлених у розвитку ринку приватного капіталу та інноваційних технологій в Україні.

Заявки

Проекти

Авторизовані користувачі можуть подати заявку на участь своїх проектів в лістингу Асоціації інвесторів України.

Експерти

Авторизовані користувачі можуть подати заявку на експерта Асоціації інвесторів України.

Інвестори

Авторизовані користувачі можуть подати заявку на інвестиції проектів Асоціації інвесторів України.

Як подати заявку?

Перейдіть на головну сторінку, проскрольте трішки вниз, натисніть потрібну кнопку та заповніть заявку на сторінці, яка відкриється.